Amici

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Kované v Nemecku, inšpirované Talianskom:

každý nôž Amici vzdáva hold našej spolupráci s Castello di Serragiumenta – hradom zo 16. storočia na kalábrijskom vidieku.

Inšpirovaný hojným slnečným svitom a farmárskou pôdou v talianskej Kalábrii, stelesňuje WÜSTHOF Amici „la dolce vita“: radostnú chuť do života. Rad Amici kombinuje naše ikonické, precízne kované čepele s rukoväťami z jedinečne štruktúrovaného kalábrijského olivového dreva a spája moderné remeslo s talianskym dizajnom na vytvorenie ideálneho noža na prípravu a zdieľanie jedál. Benvenuti Amici.

Unikátne čepele

Čepeľ Amici je vykovaná z jedného kusu ocele WÜSTHOF v našej továrni v nemeckom Solingene. Naša špeciálna nerezová oceľ, precízne vytvarovaná v našej kováčskej dielni, je výnimočne tvrdá, trvanlivá a odolná proti korózii. Každá čepeľ je nakoniec ručne opracovaná našimi skúsenými remeselníkmi, a je tak dokonalá na každodenné použitie.

Kalábrijské olivové drevo

Každý nôž Amici je originál vďaka výraznej štruktúre rukovätí z olivového dreva. Kalábrijský olivovník rastie pomaly a jedná sa o extrémne odolné drevo, ktoré prirodzene odpudzuje vodu a je antibakteriálne. Naše drevo z udržateľných zdrojov pochádza hlavne z olivovníkov, ktoré kvôli svojmu pokročilému veku neplodia takmer žiadne alebo žiadne ovocie.

Doprava Zdarma
200,00 230,00  s DPH

Na sklade