Rufus Teague

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

BBQ omáčky a korenia Rufus Teague

„ Dobrá omáčka urobí zo zlého barbecue dobré a z dobrého barbecue ešte lepšie. To je heslo značky Rufus Teague, ktorá na trh prináša klasické americké omáčky na mäso a tiež korenie na barbecue. Ochutnáte ?

Podobne ako väčšina populárnych značiek, ktoré sa zameriavajú na grilovacie omáčky, aj BBQ omáčky Rufus Teague sú preverené grilovacími súťažami a ovenčené cenami. Zakladateľ John McCone je žiakom tradičnej kansaskej barbecue školy a pri príprave svojich grilovacích omáčok Rufus Teague kladie dôraz predovšetkým na kvalitné suroviny.

V repertoári Rufus Teague nájdeme omáčky na grilovanie vhodné ako doplnok ku všetkým druhom mäsa. V repertoári majú veľké množstvo chuťových variácií, z ktorých si vyberie doslova každý.

A samozrejme v repertoári BBQ omáčok Rufus Teague nájdeme mnoho ďalších lákavých kombinácií.
Bez lepku, bez cukru, bez GMO

BBQ omáčky Rufus Teague si zakladajú na kvalite použitých surovín, preto žiadny z ich výrobkov neobsahuje geneticky modifikované potraviny. Aby boli dostupné naozaj pre čo najviac ľudí, sú tieto grilovacie omáčky aj bez lepku a niektoré výrobky dokonca neobsahujú ani cukor.

Okrem omáčok na grilovanie ponúka Rufus Teague aj zmesi grilovacieho korenia, ktoré môžete použiť na steak aj ako skvelé korenie na barbecue alebo do marinád.