Nový SmokeFire – peletový gril

Pre chuť urobíme všetko. Dokonca vyvinieme aj nový druh grilu.

 Odstraňovanie mastnoty a popola bez vedierok

Vnútorný systém zberu popola a mastnoty SmokeFire udržuje popol a mastnotu mimo dohľadu v ľahko čistiteľnej zásuvke.

 Nádoba na tuk

Možno nebudete chcieť, aby na bočnej strane grilu viselo vedro na tuk. Môžu byť špinavé, nestabilné a sú v  ideálnej výškoe, z ktorej vypije váš pes.

Opaľuje a údi

315 °C je magické číslo. Široký teplotný rozsah vám dáva univerzálnosť na pomalé údenie alebo si upiecť perfektný medium-rare steak.

 Obmedzený teplotný rozsah

Niektoré grily na pelety boli navrhnuté na údenie, ale zlyhávajú v pečení. Aby ste mohli ugrilovať šťavnatý hamburger alebo dokonale opečený steak, potrebujete gril, ktorý rýchlo dosiahne 315 °C.

Smaltovaný povrch

Smaltovaný povrch vydrží pôsobenie najdrsnejších čiastočiek a pomáha predchádzať hrdzaveniu, praskaniu a lúpaniu v priebehu času.

Povrch natretý farbou

Niektoré grily na pelety majú natreté oceľové veko a varnú dosku. V priebehu času bude maľovaná oceľ hrdzavieť a olupovať sa.

Flavorizer bars

Flavorizačné rošty boli navrhnuté tak, aby nasmerovali teplo na každý centimeter mriežky na varenie tak, aby sa celé vaše jedlo uvarilo rovnomerne, čo pomáha predchádzať horúcim alebo studeným miestam.

Panvica na tuk pod roštom

Pozrite sa pod rošt na varenie. Niektoré grily na pelety majú veľkú plastickú panvicu blokujúcu plameň, čím sa zabráni priamemu teplu, aby sa dostalo k jedlu a zároveň zhromažďuje tuk a popol.

Krok za krokom pomoc pri grilovaní

Aplikácia Weber Connect je prvá svojho druhu, asistent grilovania krok za krokom, ktorý vás upozorní na všetko, od kedy je potrebné prevrátiť a servírovať, až po odpočítavanie dokončenia pokrmu.

Komín

Gril na pelety SmokeFire nemá komín. Komín vytiahne horúci vzduch z grilu a zabráni tak jeho rýchlemu zahriatiu na optimálne grilovanie a pečenie.

Doprava Zdarma

Peletové grily - SmokeFire

Weber SmokeFire EX4 GBS

1.699,00  s DPH

Na objednávku

Doprava Zdarma
1.999,00  s DPH

Na sklade