Robíme to jednoducho

Vy grilujete… My čistíme

Nechajte špinavú prácu na nás

 

Náš servis a čistenie grilov obsahuje:

Kompletné odmasťovanie:

 • Povrch grilu
 • Ovládacie gombíky
 • Odkvapkávacie panvice
 • Stojany na ražniči
 • Vyťahovacie zásobníky

Hĺbkové čistenie:

 • Gril
 • Horáky
 • Vyhrievacie platne

Úplná inšpekcia:

 • Horáky
 • Zapaľovače
 • Venturiho platne
 • Stojany na ražniči
 • Teplomer
 • Regulátor tlaku

Výhody čistenia a servisu grilu

Odstránenie škodlivých karcinogénov

Staré zvyšky jedla na grile môžu viesť k nebezpečnému hromadeniu karcinogénov na grile. Vaši známi nebudú chcieť jedlo z grilu, na ktorom je toto nebezpečné usadenie. Množstvo výhod pre zdravie a ďalší zážitok z grilovania bude oveľa zdravší a bezpečnejší!

Chráňte investíciu svojho grilu

Mnohí, ktorí majú kvalitné grily a vonkajšie kuchyne, určite nechcú často nahrádzať svoje veľké investície. Naši zákazníci vidia tento silný prínos a službu využívajú veľmi pravidelne na ochranu svojich investícií a aby sa predĺžila životnosť ich grilu.

Zvýšená bezpečnosť

Príčina požiaru na grile č. 1 je prevažne dôsledkom vzplanutiu tukov. Odstránením všetkého tuku v grile si výrazne znížite riziko, že sa niekedy dostanete do problému s ohňom na grile.

Obnovte pôvodný vzhľad

Naša služba čistenia je tak efektívna, že má schopnosť obnoviť pôvodný lesk grilu.

Jednoducho to sami nechcete robiť

Podobne ako terénne úpravy, čistenie bazénu, pluhovanie snehu atď. Čistenie grilu nie je niečo, čo by ste chceli urobiť sami …

Časté otázky

Elektrické grily, Plynové grily, Grily na drevené uhlie.

Prevažne grily značky Weber. Pre posúdenie nám pošlite fotografie grilu.

grily na drevené uhlie, elektrické grily a grily rady Q – 50 €

Modely Spirit, Genesis a Summit – 100 €

V cene služby je odvezenie a privezenie grillu.

Doprava v rámci Košíc a okolia je zadarmo a pri vzdialenejších oblastiach cena dohodou.

Veľa záleží na tom, ako často chcete používať svoj gril, ale pre väčšinu používateľov odporúčame službu dva krát do roka pred a po grilovacej sezónne.

Áno. Čím častejšie využívate naše služby, tým ľahšie je udržať váš gril v dobrom stave. Pravidelne čistíme každé 3, 4 alebo 6 mesiacov. Zavolajte nám o cenovú ponuku.

Grily sú drahé a ak sa nebudú udržiavať, ľahšie sa pokazia a korodujú. Pomyslite na všetky tie spálené kúsky mäsa, ktoré prepadli mriežkami. Vytvorené vrstvy mastnoty a nečistoty môžu upchať horáky a spôsobiť ďalšie problémy. Čistenie grilu chráni vašu investíciu a predlžuje životnosť grilu.

V závislosti od veľkosti grilu a požadovanej služby to môže trvať až 4 hodiny. Čistenie grilu je náročná práca a vyžaduje si čas.

O tom sa s vami môžeme porozprávať po telefóne a tiež nám pošlete niekoľko obrázkov grilu. Ak si stále nie sme istí, jeden z našich technikov príde k vám domov a poskytne vám bezplatnú konzultáciu. Ak potrebujete vymeniť gril, pomôžeme vám.

Gril čistíme na našej prevádzke. Žiadne znečistenie na vašom dvore, či nakladanie s odpadom je naša starosť.

Naši technici vám pred príchodom pošlú pripomienku 20 až 30 minút pred. Ak sa s nami nemôžete stretnúť, môžete uviesť pokyny, ako vstúpiť na dvor.

Gril stačí pripraviť na odvoz a po vyčistení – aby pri tom niekto osobne bol, prípadne inštrukcie, kde máme gril zložiť.

 

ODSTRÁNIME STAROSŤ Z ČISTENIA GRILU

Trávte čas grilovaním, nie čistením

Čistenie grilov dokáže vyčistiť všetky typy. Ak máte samostatný gril alebo vonkajšiu kuchyňu, pomôžeme vám ho oživiť. Naplánujte si schôdzku ešte dnes a užite si tento víkend steak na vynovenom grile.

 

Dohodnite si dnes termín